Dračie dni

Divadlá
Žilina
-

Vstúpte spolu s nami priamo do rozprávky! Prežijeme príbehy plné napätia a fantázie, v ktorých sa dobro stretne v zápase so zlom. To všetko pod patronátom dobrého kráľa, ktorého stvárni populárny herec Marko Igonda. Rozprávkou ho budú sprevádzať aj ďalšie známe tváre z televíznych obrazoviek. Karolína Kubánková sa ujme úlohy dračej víly a Markus Filipko bude mladým princom. Sami si však rozhodne nevystačia! Dračie dni sú totiž rozprávkou, kde sa aktívnou súčasťou príbehu stávajú aj samotní návštevníci. Kráľ Marko preto pozýva všetky deti, aby mu prišli na pomoc v náročnej úlohe tohto leta – uchrániť dračie vajíčko pred zbojníkmi a neprajníkmi. Len s pomocou detí sa z neho napokon môže vyliahnuť malý dráčik. 

Spolu s príbehmi na Vás čaká aj pestrý sprievodný program, ktorý poteší malých aj veľkých. Tešiť sa môžete na tradičné bábkové divadielko, hry, kreatívne aktivity, hradné jarmoky a ukážku tradičných remesiel. 

Počet návštevníkov na jednotlivých podujatiach bude v záujme ochrany Vášho zdravia počas tohto leta limitovaný. Budeme tiež dbať na dodržiavanie aktuálnych pandemických opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR. Z kapacitných a bezpečnostných dôvodov bude cena vstupného jednotná pre deti aj dospelých. Deti do jedného roka však majú vstup aj naďalej zdarma.
Vstupenky

Odporúčané akcie