Nové divadlo: O rastlinách, zvieratách a ľuďoch

Divadlá
Žilina
-

Rozprávanie o prírode, ktorá je matkou všetkého živého na zemi, nebi i vo vode.

Láskavá „eko“ inscenácia ponúka poznanie, že zvieratá, rastliny i ryby myslia, cítia bolesť, radosť i smútok. 

Že dokážu komunikovať nielen v rámci jedného druhu ale i medzidruhovo. 

Predstavenie ponúka poznanie, že my ľudia sme iba čiastočkou v dokonalom prírodnom systéme, bez ktorého by sme neboli a neprežili. 

 

Réžia, scenár, výprava: Šimon Spišák
Dramaturgia, spolupráca na scenári, spolupráca na výprave: Veronika Gabčíková
Hrajú a scenár spoluvytvárali: Miloš Kusenda alebo Ivan Martinka, Ľubomíra Dušaničová alebo Lucia Korená, Katarína Vargová Petrusová, Agáta Spišáková
Autorka bábky: Daša Krištofovičová
Svetelný dizajn: Jakub Jánsky
Zvuk: Radovan Lakoštík alebo Boris Turaz
Produkcia: Veronika Gabčíková, Natália Částová, Peter Jánsky
Dĺžka predstavenia:
55 minút
Vhodné pre divákov od 5 rokov

Vstupné jednotné pre rodičov aj deti.

Vstupenky

Odporúčané akcie