Festival inovácií IRR 2023

Festivaly
Žilina
-

Konferencia Inovačný rozvoj regiónov (IRR) sa mení na Festival inovácií a komplexné podujatie, ktoré podporuje vznik inovatívnych riešení pre lepší život v našom regióne.

Pridajte sa v utorok 30. mája od 13.00 v Novej synagóge v Žiline a zistite, ako môže vaše podnikanie, či komunita profitovať z inovácií. 

V dvoch paralelne bežiacich blokoch budú bežať inšpiratívne prednášky, prezentácie a panelové diskusie na zaujímavé témy.

Stretnete sa s expertmi z rôznych odvetví, ktorí vám predstavia najnovšie technológie, trendy a stratégie. V diskusiách a networkingu budete mať príležitosť zdieľať s ostatnými svoje skúsenosti.

Program určený pre firmy, samosprávy aj inviduálnych záujemcov uzavrie slávnostné odovzdávanie ocenení Inovácia Žilinského kraja a Stredoškolský podnikateľský zámer.

Zaregistrujte sa na Festival inovácií a objavte, ako môžete zlepšiť svoje podnikanie a prispieť k rozvoju vašej komunity. 

Festival inovácií organizuje inovačné centrum Inovia v spolupráci so Žilinským samosprávnym krajom a žilinským IT klastrom ZAIT. 

Bližšie informácie a program nájdete na www.festivalinovacii.sk

Vstupenky

Odporúčané akcie