Žilinský festival kávy 2023

Iné akcie
Žilina
-

Ponorte sa s nami do sveta kávy a užite si víkend plný kofeínu. Skvelé kávy od slovenských pražiarní si vychutnáte v sobotu aj nedeľu 23. - 24. septembra, každý deň od 9.00 do 17.00. Môžete sa tešiť na skvelý víkend v kaviarenskom duchu, ochutnávky káv, sprievodný program – prednášky, workshopy, cuppingy … dobré jedlo a tradičnú pohodovú atmosféru. 

Zoznam vystavovateľov, program a ďalšie informácie doplníme čoskoro, prípadne sledujte udalosť Žilinský festival kávy 2023 na Facebooku a dozviete sa novinky ako prví. 

Festival bude znova v eko-duchu - kávu robíme do festivalových KeepCupov, ktoré si kúpite so vstupenkou alebo do vlastných šálok z domu. Na mieste bude k dispozícii oplachovačka. Vstupenky sú v predpredaji na https://bit.ly/ZilinskyFestivalKavy2023:

  • jednodňová vstupenka bez pohára v predpredaji 7,00 €, na mieste: 9,00 €
  • jednodňová vstupenka s pohárom v predpredaji 22,00 € - len pre prvých 250. Organizátori pre Vás spolu s partnerom, spoločnosťou mabets, ako festivalový pohár pripravili sklenený KeepCup pohárik  s čiernym viečkom a korkovým prstencom, na ktorom nechýba logo festivalu.

Festival organizujú Žilinský Festival Kávy, Habesh Coffee, Street Café  a Coffee market. V prípade otázok môžete organizátorov kontaktovať emailom na event@ZilinskyFestivalKavy.sk.
 

Vstupenky

Odporúčané akcie