BLASPHEMY vol. 4 - HENTAI CORPORATION | STERCORE......

Koncerty
Žilina
-

Čo sme sľúbili, to sme aj dodržali. Blasphemy fest dostane ďalšie pokračovanie, ktoré sa mierne odkloní z štandardných koncertov a bude kombinovať rôzne extrémne žánre, nie len tie čisto metalové. Na štvrtom pokračovaní zaznie brutal death/grind, moderný metalcore ako aj rock'n'roll. Ako tradične bude večer rúhania doplnený o rôznu pridanú hodnotu, ktorú na štvorke ešte rozšírime. Poďme si teda predstaviť čo nás čaká na jeseň roku 2023 v Smer Clube 77 v Žiline:

HENTAI CORPORATION
je kapela, ktorá v posledných rokoch rozvírila hudobné vody nie len v rodnej Českej republike. Svojimi extrémne živelnými vystúpeniami si na svoju stranu strhávajú prevažne mladšie publikum, ktoré sa veríme v hojnom počte objaví aj na Blasphemy. Ak neveríte že ich show bude jedinečná, názov posledného albumu vypovedá o všetkom. Znie nasledovne: The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage.

Facebook: shorturl.at/qxyC7
Instagram: shorturl.at/bvwHY

STERCORE
pochádzajú z Kanianky a v rámci našej scény patria nepochybne k špičke metalu. Svoj moderný štýl presadzujú paradoxne viac za hranicami Slovenska a v Žiline budú hrať po prvýkrát. Na svojom konte majú okrem iného albumy FAKE WORLD a tiež INDIFFERENCE, kde hosťoval Cj McMahon z kapely Thy Art of Murder. Môžete sa tešiť na strhujúce pódiové vystúpenie, aj vďaka rôznym vizuálnym efektom, ktorým si Stercore upravujú pódium na každú show.

Facebook: shorturl.at/qFL17
Instagram: shorturl.at/gyGS6

ANTARES
nie sú žiadni nováčikovia. Kapela vznikla ešte v roku 1994 a v prvom desaťročí nového tisícročia boli jedna z renomovaných kapiel domácej scény. Do aktívneho hrania sa však vrátili až v posledných rokoch. V svojom novom ponímaní death metalu sa neboja experimentovať, čoho podčiarknutím je posledný album s názvom V, kde môžete často počuť žánrové odbočky do melodických vôd.

Facebook: shorturl.at/bgpqM
Instagram: shorturl.at/puGW2

MIVEDANTAL
budú zastupovať ten najbrutalnejší death/grind metal aký si viete predstaviť. Okrem brutálnej hudby však majú aj dobré úmysly a organizujú dobročinný festival pre podporu zvieracích útulkov v rodnom mesta Olomouc. Fanúšikovia obdobných žánrov presahujúcich do rôznych obskurností si prídu na svoje.

Facebook: shorturl.at/kABGR

MINOR
zrejme netreba predstavovať, ak poznáte náš festival. V roku 2023 sa snažíme koncertne poňať čo najviac zákutí nie len Slovenska ale aj Česka, Maďarska a Poľska. V Čase festivalu bude určite už na svete videoklip k singlu NEVERMORE, ktorý nahrával Brian Baják, mixoval/mastroval Simone Pietroforte a točenie klipu je v rukách VLN production. Netradične vystúpime už ako prví. Je to okrem iného aj taký menší experiment, koľko z Vás príde už na naše vystúpenie.

Facebook: shorturl.at/hvACI
Instagram: shorturl.at/ksNZ4

Vidíme sa v októbri na BLASPHEMY fest vol. 4 !!

Vstupenky

Odporúčané akcie