Festival ŽI A NECHAJ ŽIŤ

Koncerty
Martin
-

Festival medikov vzniká ako plynulé a rozšírené pokračovanie Martinského behu medikov. Verejnosti prinášame širokú škálu programu na celý deň, ktorý ocenia všetky vekové kategórie. Vzniká tak jedinečné podujatie, ktoré spája šport, kultúru, zábavu aj sociálne cítenie. 

Táto charitatívna udalosť sa za 4 roky svojej existencie stala jednou z najväčších v Martine. Celý výťažok sa použije na kúpu vybavenia a prístrojov na detskú časť Psychiatrickej kliniky Univerzitnej nemocnice Martin. 

Program bude prebiehať 2 dni, vstupenky sa predávajú len na KONCERTY. 

V piatok 9.10.2020 chystáme prvý VEĽTRH NEMOCNÍC s medzinárodnou účasťou v Martine. Uskutoční sa v priestoroch Aula Magna a bude sprevádzaný diskusiami s vedením slovenského zdravotníctva a talkshow. Cieľom je ukázať medikom, mladým lekárom a ďalším zdravotníkom, že ostať na Slovensku je tiež dobrá voľba.

V sobotu 10.10.2020 sa celý program presunie do okolia amfiteátra v Martine. O 11:00 začne program 5. MARTINSKÝM BEHOM MEDIKOV, kde očakávame vyše 1000 bežcov na štarte hlavnej kategórie 5 km dlhej.  Pre deti budú detské štarty a k dispozícií aj lanový park v areáli amfiteátra.

Od 11:00 začne STREETFOOD MUSEUM, vôbec prvý svojho druhu v Martine. Zázemie bude blízko amfiteátra, pred SNM - Etnografickým múzeom spolu s príjemným miestom na oddych a posedenie.

Od 17:00 začne KULTÚRNY PROGRAM NA AMFITEÁTRI v podobe koncertov a vystúpení. Lineup bude čoskoro. 

Výťažky z predaja tričiek, koncertov, behu, aj StreetFood-u sa zrátajú a znova sa kúpia potrebné prístroje a vybavenie na detskú časť Psychiatrickej kliniky Univerzitnej nemocnice Martin. 
Vstupenky

Odporúčané akcie