FVLCRVM + XCES / liveshow a koncert

Koncerty
Žilina
-

Slovenský producent, dídžej, multiinštrumentalista a spevák FVLCRVM prichádza spolu s XCES so špeciálnou audiovizuálnou show. 

 

S požičaným menom od ruskej stíhačky našiel FVLCRVM (na foto) formu v nekonzistentnosti, niekde na hrane medzi mainstreamom a undergroundom. Skreslenú a nepravidelnú ADHD produkciu okrajových klubových žánrov preplieta popovými linkami, v ktorej počuť silnú inšpiráciu zvukov 90-tych rokov. 

 

Na Stanici bude spievať a hrať väčšinu svojich originálnych hitov, ktoré sa budú striedať s jeho raveovými remixami v plynulom sete. Svoju novú audiovizuálnu show FVLCRVM pripravil v spolupráci so svetelným dizajnérom Jozefom Čabom a je spojením dystopických motívov s futuristickými prvkami abstraktných používateľských rozhraní

 

XCES je modulárna kapela/ umelecký kolektív prinášajúci audiovizuálny zážitok post-žánrovej doby s dôrazom na témy ako informačný pretlak, sociálne odcudzenie prostredníctvom médií, meme kultúra, meta-irónia a AI. Ich debut “IT'S HAPPENING” prelietava od elektroniky cez doom metal, experimentálny rap, poéziu, soundscape, až po noise teritórium pričom táto polyštýlovosť sa javí byť rovnakým dielom pocta ako aj paródia.

V kapelovom formáte predstavia ich debut ako konceptuálny celok, podporený svetelnou show, vizuálmi a vlastným špičkovým zvukovým inžinierstvom pod hlavičkou Beyond Music Studio. 

 

Môžete sa tešiť na žánrovo slobodný, emočne vyhrotený, iróniou podkopaný a vizuálne/ akusticky natlakovaný, unikátny dystopický zážitok.

 

XCES sú:

Tomo Michalčák - vokály/ gitara/ elektronika

Štefan Tomko - gitara

Daniel Griglák - basgitara

Boris Bašista - bicie

 

Ak chcete mať všetky akcie na Stanici a v Novej synagóge na jednom lístku, kúpte si “veľkú” permanentku na rok 2024 a vstupné už neplatíte.

Vstupenky

Odporúčané akcie