HYPERSWINE v Ladovni! ft. TÉČKO, Trashbag Face, Fobia Kid (DJ set), SWINE DJs

Koncerty
Bytča
-

Swine Daily a KC Ladovňa predstavujú: HYPERSWINE!

 

✦ Swine Daily (www.swinedaily.com) kolektív okrem publikovania webmagazínu kurátoruje hudobné či umelecké programy a organizuje aj svoje vlastné audio-vizuálne podujatia či DJ večery. V aktuálnom zložení práve vzniká unikátny DJ-ský kolektív (Saša, Natalie, Viktor, Krištof a postupne sa pridajú aj ďalší redaktori). Vytvára sa tak úplne nová skupina zatiaľ štyroch DJs, ktorý sa hudobne dokonale preplietajú a spájajú. Cez pestrý hyperpop, trap, elektroniku, alternatívny reggaeton, agresívny baile funk, až po tvrdší klubový zvuk či nebodaj speedcore a gabber. (Vypočuj si SoundCloud Swine Daily pre hudobnú predstavu >> https://soundcloud.com/swine-daily-blog ).

 

Slovenskú premiéru spoločného DJ vystúpenia môžeš zažiť už 3.12. v Bytči, v kultúrnom centre @Ladovňa. Pôjde o event HYPERSWINE, na ktorom vystúpia aj raperi Téčko, Trashbag Face a Fobia Kid, ktorý zahrá svoj premiérový DJ set.

 

Trashbag Face

 

✦ Raper, spevák, producent a grafický dizajnér zo zoskupenia Playground Collective, ktorého je aj zakladateľom. V Novembri 2020 vydal svoj debutový album s názvom Transparent Boy, ktorý si spoločne s Goodnite Adam-om (PC) odprodukoval. Trashbag Face na HYPERSWINE vystúpi spoločne s Goodnite Adam. Je to producent zo zoskupenia Playground Collective, ktorého zvuk je typický práve svojim elektronicko-organickým sound dizajnom, ktorý nerád žánruje. Jeho prvý singel “Early AM” je definíciou jeho zvuku a estetiky, ktorá sa počas roku 2021 vyvinula a momentálne pracuje na sólo projekte. 

 

Téčko

 

✦ Do Bytče príde aj Téčko, mladý rider z kolektívu Dogma Family. Téčko prinesie alternatívnu atmosféru, ale aj melodický trap. Zaznejú takmer všetky skladby z jeho repertoáru vrátane jeho najnovšieho projektu “Špinavé shoes”.

 

Fobia Kid

 

✦ V unikátnom a premiérovom DJ sete sa predstaví jeden z najoriginálnejších a najzaujímavejších raperov na Slovensku - Fobia Kid (Dogma Family). Fobia práve pracuje na svojom novom albume. Ak chceš počuť akú hudbu počúva a ktoré tracky ho inšpirujú, nemôžeš vynechať jeho prvý DJ set.


Swine Daily ► https://www.instagram.com/swinedaily/

Téčko ► https://www.instagram.com/the_cko/

Trashbag Face ► https://www.instagram.com/trashbagface/

Fobia Kid ► https://www.instagram.com/fobia_kid/

Hyperpop (Wikipedia) ► https://en.wikipedia.org/wiki/Hyperpop

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Fond LITA. Ďakujeme.

Vstupenky

Odporúčané akcie