Respect tour Olympic 60 - Liptovský Mikuláš

Koncerty
Liptovský Mikuláš

Respect tour Olympic 60

Rock 2023 bude pre rockerov sviatkom! Nestarnúce legendy českej hudobnej scény z kapely Olympic majú 60. narodeniny a oslávia to jedinečným a nezabudnuteľným koncertným turné po Slovensku! 

Zažite plných 60 rokov počas jedného neopakovateľného koncertu

Čaká vás strhujúca cesta v čase, vydláždená z tých najväčších hitov: Snad jsem to zavinil já (1967), Slzy tvý mámy (1973) či Jasná zpráva (1981), ktoré znejú naprieč generáciami. O autentický a intenzívny zážitok sa okrem členov kapely postarajú aj archívne zábery a originálna grafika k jednotlivým skladbám. Vďaka scéne z veľkých LED obrazoviek si všetko vychutnáte aj z posledného radu, ako z toho prvého. Pripravený je veľkolepý program, na ktorý si Olympic pozvali aj hosťa. Tešiť sa môžete na kapelu DESmod.

DESmod sa tešia na oslavy s legendou

„Sme veľmi radi, že si zahráme s Olympicom, je to pre nás radosť. U Petra sme nahrávali v štúdiu a s Martou máme dokonca duet, takže sme radi, že sme dostali pozvánku. Zahráme program,  ktorý nehráme bežne a veľmi sa na to tešíme. A samozrejme, oslávime narodeniny legendy, a to na každom koncerte a aj po ňom.😂 To sú slová chalanov zo skupiny DESmod, ktorá sa predstaví na turné ako hosť. Fanúšikovia o Kulym a spol. po náročnom a krásnom lete hovoria,  že kapele to hrá ako nikdy predtým a koncerty sú masaker. Na turné s Olympicom to bude zas niečo špeciálne. 

Toto je pozvánka na nadupanú rockovú párty roka, tak nepremeškajte jedinečnú príležitosť, zažiť legendy československého rocku osobne...60. narodeniny sa už nezopakujú, buďte pri tom, keď sa bude písať história!

 

Charakteristika lístkov na koncert

Lístky ZŤP/imobilní

Lístky pre imobilných návštevníkov koncertu sú vyhradené v prednej časti haly v hodnote 1 Euro. Sprievod vozíčkarov/imobilných musí mať platnú vstupenku v hodnote 39 Eur. Počet lístkov je limitovaný. 

Lístky VIP GOLD

Zažite rockové legendy naživo. S lístkami VIP GOLD sedíte hneď pod pódiom a dostanú vás aj do zákulisia koncertu k členom Olympicu. Súčasťou lístku je aj catering formou bufetových stolov. Počet lístkov je limitovaný a vzťahuje sa na konkrétne miesto. 

Lístky VIP Meet and Greet

Lístky sú na sedenie, hneď za VIP GOLD so skvelým výhľadom. Súčasťou vstupenky je autogramiáda a fotografovanie sa s členmi kapely Olympic pred začiatkom koncertu. Počet lístkov je limitovaný a vzťahuje sa na konkrétne miesto. 

Lístky VIP sedenie na ploche

VIP lístky vám poskytujú skvelý výhľad na rockové legendy. VIP sedenie je v prednej časti hracej plochy. Počet lístkov je limitovaný a vzťahuje sa na konkrétne miesto. 

Lístky Tribúna A, B,

Vďaka lístkom na tribúne si užijete celý koncert z mierne vyvýšenej perspektívy. Lístok sa vzťahuje na konkrétne miesto. 

Lístky Sedenie na ploche

Preferujete sedenie, ale nevyhovujú vám tribúny? Práve pre vás sme pripravili sedenie na hracej ploche. Lístok sa vzťahuje na konkrétne miesto. 

Lístky na státie

Lístky na státie sú vyhradené na balkóne. Ak si radi pri piesňach Olympicu zatancujete, určite to využijete.

Vstupenky

Odporúčané akcie