ROCK S UKRAJINOU - ROZPOR, ZLOKOT, VBPS, BARBAROSSA

Koncerty
Liptovský Mikuláš
-

Benefičný koncert na podporu ľudí žijúcich v Ukrajine. V srdci Liptova sa predstavia veličiny slovenskej alternatívnej hudobnej scény.

  • 18:00 - BARBAROSSA - funky, agro-pop, garage (lm)
  • 19:20 - VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM - punk (tn)
  • 20:40 - ROZPOR - hardcore, punk, oi! (ba)
  • 22:00 - ZLOKOT - alternative, rap (ba)


Ku koncertu je v predaji limitovaná edícia 24 tričiek s motívom ROCK S UKRAJINOU. Kúpiť sa dajú vo veľkostiach S, M, L, XL a 2XL v predpredaji na adrese jirikolikolinsky@seznam.cz alebo priamo na mieste koncertu. Cena trička s farebnou potlačou je 15 €.

V klube funguje výčap piva i nealka. Čapujeme skvelé lokálne remeselné pivo LIPTOVAR.
 

Finančný výťažok z podujatia poputuje na transparentný účet občianskej iniciatívy LIPTOV PRE UKRAJINU. Všetky vyzbierané prostriedky použijeme na nákup humanitárnej pomoci pre ľudí žijúcich v oblastiach, ktoré sú najviac postihnuté nezmyselnou ruskou agresiou a bombardovaním. Zakúpené veci budú súčasťou 18. humanitárneho konvoja, s ktorým pôjdeme opäť priamo do Ukrajiny.


Počas koncertu organizujeme aj zbierku konzerv s hotovým jedlom a s mäsom a tiež instatných polievok pre ľudí na Ukrajine. Preto prosíme, ak Vám to situácia umožňuje, zapojte sa do tejto zbierky a prineste so sebou sáčkovú polievku alebo konzervu. ĎAKUJEME ZA AKÚKOĽVEK PODPORU A POMOC.

Vstupenky

Odporúčané akcie