ŠLÁGER PARÁDA

Koncerty
Kamenná Poruba

ŠLÁGER PARÁDA ® je populárny hudobno zábavný program v pôvodonom znení od roku 2002 kedy premiéru odštartoval na obrazovkách STV. Program plný výbornej nálady, hudby pre všetky generácie, hovorené slovo a optimizmus do života, ktoré prenášajú na diváka

populárne hudobné osobnosti známe z televíznej obrazovky. Svojou profesionalitou a kvalitou umenia sa stali v hudobnom žánri šláger muziky lídrom diváckej popularity. Od roku 2012 sa stáli pri zrode Československej hudobnej televízie Šlágr TV a stali sa ich tvárami. 

V programe hosťujú populárni speváci TV Šláger: Maja Velšicová, Martin Jakubec, Dušan Grúň, Eva Máziková, manželia z Duo Rytmus Marián a Danulka a Božanka.

Maja Velšicová je herečka, speváčka a moderátorka. Stala sa legendou a dámou šlágrov. Často ju možno vidieť v rôznych programoch na Šlágr TV i na Senzi TV. Jej filozofiou je to, že duševná pohoda sa prejavuje i na fyzickom zdraví človeka. Účinkuje v televízi a často sa objavuje v televíznych seriáloch vo vedľajších úlohách.

Martin Jakubec je interpretom populárnych melodických šlágrov. Je pokračovateľom Repete po Ivanovi Krajíčkovi. Svojou bezprostrednosťou oslovuje široké publikum a doslova vie ho strhnúť svojím temperamentom. Stál pri zrode hudobnej československej televízie Šlágr TV a televízie TV OSEM. Je držiteľom 10 zlatých platní a 5 platinových platní a ocenení za predaj nosičov. Vydal viac než 30 sólových CD albumov z ktorých predal viac ako 400 tisíc nosičov. Je propagátorom slovenskej kultúry, hudby a tradícii doma i v zahrančí.

Dušan Grúň je spevák pochádzajúci zo Žiliny. Viac ako tridsať rokov vystupoval s Orchestrom Juraja Velčovského. V Slovenskom rozhlase nahral viac ako 260 skladieb. V minulosti účinkoval napríklad aj s Karlom Gottom, Karolom Duchoňom, Helenou Vondráčkovou a s ďalšími známymi interpretmi. Koncert sa uskutoční pri príležitosti jeho životného jubilea: 80 rokov.

Eva Máziková je populárna a temperamentná speváčka evergreenov. Za svoju 50 ročnú kariéru vďačí jej temperamentu a optimizmu. Pôvodne moderovala reláciu Šláger paráda v STV. Vďake relácii Repete sa zapísala do pamäti divákov Dodnes je inou ženou medzi speváčkami a prezývame ju tornádo energie.

Duo Rytmus vzniklo v čase, keď začala vysielať televízia Šláger. Tvoria ho hudobník Marián Maňo a jeho manželka Daniela. Ich repertoár tvoria autorské ľudové piesne a duchovné mariánske piesne a najznámejšou sa stala Panna Mária.  Do povedomia sa dostali v Šlágr TV so svojou romantickou svadbou, ktorú vysielala televízia v premiére.

Božanka je populárna speváčka, ktorá pochádza z Belehradu. Získala mnoho zahraničných hudobných ocenení, ako aj zlatú platňu IFPI za predaj nosičov. Nahrala 10 CD albumov, účinkuje aj v programoch Jadran šou a Repete Návraty. K jej hitom patrí neodmysliteľne pieseň Dala by ti dala a Zora je svanula. Tvorí spevácku dvojicu s Martinom Jakubcom. Obaja spôsobili mediálne šialenstvo okolo ich údajnej svadby, ku ktorej nikdy nedošlo. Išlo o narodeniny v svadobných šatách. Dvojica vie strhnúť publikum svojím temperamentom a tanečnými melodiami. 

 

 
ŠLÁGER PARÁDA – Vítanie jari s muzikou a humorom
MODRÝ KANEŃ
KD Modrý Kameň, Lipové námestie
17.00h.
12 EUR vstupne 

LUBIANKA – STODOLA
ŠLÁGER PARÁDA –  “40” Narodeninový večer MARTINA JAKUBCA a DANIELY MAŇOVEJ Z DUO RYTMUS
MARTIN JAKUBEC, DUO RYTMUS – DANIELA A MARIÁN, HS DISK, MÁJA VELŠICOVÁ, BOŽANKA.
Vstupné: 15 EUR
Začiatok 18h.
 

ŠLÁGER PARÁDA – galakoncert S láskou k mamám
23.5.2024 o 17.h
BOŠANY - Kultúrny dom
+ hosť HS BARONI.

 
ŠLÁGER PARÁDA – S láskou k mamám
HRIŇOVÁ
Mestské kultúrne stredisko Hriňová
25.5.2024
17h
Vstupne: 10 E 
MÁJA VELŠICOVÁ, MARTIN JAKUBEC, BOŽANKA, DUO RYTMUS MARIÁN A DANIELKA.
 
ŠLÁGER PARÁDA  - galakoncert hviezd TV ŠLÁGER
ZUBEREC
26.5. 2024
Kultúrny dom Zuberec
10 eur vstupne 

ŠLÁGER PARÁDA  - galakoncert Deň rodiny
9.6. ĽUBIETOVÁ 17h
DOM KULTÚRY ĽUBIETOVÁ
10 EUR vstupne

ŠLÁGER PARÁDA  - galakoncert Hudba lieči
VYŠNÝ KUBÍN   30.6. 17h
Sála obecného úradu

ŠTITÁRE - Šláger show - Alsócsitári Sláger showSlovensko maďarský večer hviezd TV Šláger - TV Sláger sztárok Szlovák Magyar estje
MÁJA VELŠICOVÁ, MARTIN JAKUBEC, SENZI VILI, DUO RYTMUS MARIÁN A DANULKA, BOŽANKA.

12 EUR
Areál spoločenského domu Štitáre

ŠLÁGER PARÁDA – Galakoncert hviezd zlatých šlágrov
PODHORANY
15.6.2024 17h

Kultúrny dom
Vstupne: 12

BYSTRIČANY
ŠLÁGER PARÁDA – Galakoncert hviezd zlatých šlágrov
BYSTRIČANY

21.6.2024 17h
Kultúrny dom
Vstupne: 12

ŠLÁGER PARÁDA – Hudba lieči galakoncert
KAMERNNÁ PORUBA

29. JÚNA 2024 17h.
12 EUR
Kultúrny dom

 

 
 
 
 


Vstupenky

Odporúčané akcie