Splav Váhu - Sokolovce – Hlohovec

Pre deti
Hlohovec
-

Ahoooj!!!
Pridaj sa k nám na pohodový splav Váhu zo Sokoloviec do Hlohovca. Nerob si starosti, o všetko sa postaráme my. Daj si dokopy partičku, rodinku, príď na parkovisko pred futbalový štadión Slovan pešo alebo si tam zaparkuj svoje auto a náš autobus ťa vyvezie hore na štart splavu do Sokoloviec. Nakoniec skončíme pri našich autách.
Spoznaj krásu prírody v Hlohovci a jeho okolí z plavby po starom ramene rieky Váh. Vhodné aj pre rodiny s deťmi, a každého kto chce ísť von. Na výber sú paddleboardy, nafukovacie/plastové kanoe, rafty.

Úsek Sokolovce – Hlohovec
Čas stretnutia: 09:30
Stretnutie na parkovisku pred futbalovým štadiónom “Slovan”, Športová ulica, Hlohovec
Presun autobusom na štart splavu do Sokoloviec 
Určenie posádok, vydanie vodáckeho vybavenia a plavidiel, inštruktáž, resp. rýchlokurz pádlovania pre začiatočníkov.

Začiatok splavu cca 10:30
Po 1,5 - 2 hod. zastavíme a spravíme si krátky obedový piknik - opekačku. Každý účastník si so sobou vezme vlastné jedlo (špekáčiky, slaninku, chlebík) a pitný režim. Následne pokračujeme ďalšiu 1,5 – 2 hod. do cieľa.

Príchod do cieľa cca 15:00
Končiť budeme na pravom brehu, na “Pláži pod Železákom”. Potom len pešo prejdeme cez železničný most k našim autám, alebo do pohostinstva pri Slovane – “Penalta”.
Čas príchodu záleží od výšky hladiny rieky, vetra a atmosféry na opekačke a na vode.

Ak máš vlastnú výbavu a chceš sa pripojiť na našu parádnu akciu, radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.

Neváhaj a zaisti si svoj splav čo najskôr! Počet miest aj termínov je limitovaný !!!

Pred nástupom na vodu dostanete kvalitnú inštruktáž. Na oblečenie odporúčame podľa počasia pokrývku hlavy, opalovací krém, plavky, tričko, kraťase, na nohy staré tenisky do vody, so sebou “pitný režim” a jedlo na opekačku/piknik.

Tešíme sa na Vás.
Ahoooooj !!!

Vstupenky

Odporúčané akcie