Byť bojovníkom je úžasné - diskusia s Tiborom Šiškom

Diskusia
Žilina
-

Všetkých fanúšikov kníh, humoru, armády, histórie a drsňáckych historiek vítame na besede s autorom knihy Byť bojovníkom je úžasné - Tiborom Šiškom. Budeme sa rozprávať o písaní, bojovníkoch a hrdinoch, premietneme pár diapozitívov a prinesieme aj pár zaujímavých rekvizít. Určite sa zasmejete a možno aj niečo nové dozviete. 

Diskusiu organizuje vydavateľstvo Eruditio z petržalskej obývačky, ktoré u nás nedávno uviedlo Ondreja Sokola (Ako som vozil Nórov), moderovať bude Peter Fašung. 

Tibor začal písať kvôli sláve a peniazom popri práci právnika, manželke, dvoch deťoch, dvadsiatich sliepkach a pohyblivom počte králikov. Jeho texty môžete poznať aj z projektu vedator_sk a portálu dailymale.sk. Práve tam ho čitatelia uprosili na knihu. Teší sa, že svojím štýlom písania približuje vojnové témy aj ľuďom, ktorí nie sú práve fanúšikovia bojov alebo dejepisu všeobecne. Pri jeho príbehoch sa pobavíte, ale hrozí vám, že sa aj niečo naučíte.

PS: Ak by sa chceli zastaviť bojovníci z 5. pluku, ktorí majú Stanicu, čo by kameňom dohodili, radšej dverami prosíme, netreba zlaňovať ani skákať z lietadla.

Vstupenky

Odporúčané akcie