Permanentka na výstavy v Novej synagóge 2024

Diskusia
Žilina
-

Za cenu menej ako dve vstupenky získate neobmedzený vstup na výstavy, ktorých plánujeme v roku 2024 päť - budú to sóla slovenských výtvarníkov mladšej strednej generácie: Moniky Pascoe Mikyškovej, Martina Špirca, Ľuboša Kotlára, Svätopluka Mikytu a Andrása Cséfalvaya. Na každú z výstav môžete prísť viackrát a galerijná permanentka vám platí aj otvorenia, komentované prehliadky s autormi a kurátormi, diskusie (aj tie mimo nesúvisiace s výstavami). To sa oplatí - pretože máme radi divákov, ktorí za umením chodia často a pravidelne. 

 

Permanentku kúpite za 11eur tu na webe, pri prvej návšteve vám ju na vstupe do Synagógy naši kolegovia vymenia za kartičku s menom, ktorú stačí pri ďalších návštevách ukázať.

 

Ak chcete ešte viac, máme aj celoročnú permanentku na voľný vstup na všetky podujatia našich spojených kultúrnych centier žilinských. Tá stojí 129eur / 79eur (zľavnená suma je pre študentov, seniorov, učiteľov, rodičov na materskej, ZŤP, …) a sú v nej samozrejme aj všetky výstavy. Kúpite ju online na https://novasynagoga.sk/event-detail/65777b671b234e0ae020450d/?lang=sk_SK 

 

Ak máte ďalšie otázky, píšte na info@novasynagoga.sk. 

 

Ďakujeme! 

Vstupenky

Odporúčané akcie